OPINIE WIDZÓW

Odtwórz wideo

Jessica S.
Doskonałe, zabawne i angażujące. W zeszłym roku byliśmy na wystawie Van Gogha, więc zdecydowanie chcieliśmy zobaczyć Moneta. Pokaz multimedialny 360 stopni był piękny i inspirujący. Koniecznie skorzystajcie z podróży wirtualnej rzeczywistości – usługa w cenie biletu.

Emily W.
To było zachwycające doświadczenie! Coś, co trzeba zobaczyć osobiście, żeby uwierzyć. Miejsce bardzo komfortowe, personel uprzejmy, a wystawa fantastyczna. Gorąco polecam!

Mary P.
Niesamowite, wszystko było super. Ludzie, którzy pracowali nad przygotowaniem wszystkiego, wykonali świetną pracę. Samo doświadczenie było bardzo przyjemne. Zamierzam pójść jeszcze raz:)

Thomas S.
To wydarzenie było absolutnie fenomenalne. Słowo „immersyjne” to za mało powiedziane! Wystawa pozwoliła nam poczuć, że przenosimy się w czasie i przestrzeni do czasów C. Moneta. 

Daniel A.
Edukacyjne, podnoszące na duchu i całkowicie wciągające. Koniecznie skorzystajcie z dodatku w postaci wirtualnej rzeczywistości – gogli VR, polecam!

Elizabeth D.
To było absolutnie niesamowite! Wspaniały pomysł na randkę. Ta wystawa jest naprawdę przepiękna. 

Richard H.
Mógłbym przez godziny oglądać zapierającą dech w piersiach wystawę obrazów- była spektakularna.

Susan D.
Całe doświadczenie było po prostu fantastyczne! Mogliśmy poświęcić na nie tyle czasu, ile chcieliśmy, by w pełni podziwiać dzieła Moneta. 

Christopher C.
Wystawa jest fenomenalna, a obsługa bardzo profesjonalna. Personel był niezwykle miły i pomocny wobec naszej dużej grupy i nawet spotkał się z nami po zakończeniu zwiedzania wystawy, aby upewnić się, że jesteśmy zadowoleni i że wszystko nam się podobało. Każdy z nas kupił po wystawie pamiątkowe gadżety, żeby wspomnienia zostały z nami na dłużej. 

Dorothy W.
To było niesamowite przeżycie! Zabrałam moją córkę i wnuczkę, było cudownie dzielić to doświadczenie z trzema pokoleniami kobiet z mojej rodziny! To było bardzo poruszające (i emocjonalne) przeżycie. Zdjęcia i słowa po prostu nie oddają tego, jak wciągające to było. Wystawa przygotowana na bardzo wysokim poziomie! Dziękujemy za piękne popołudnie.

Margaret R.
To było naprawdę piękne doświadczenie! Mój tata jest artystą, więc dla niego to było niesamowite przeżycie, zobaczyć malarstwo w nowej formie, ale również piękne wierne kopie 1:1, namalowane na płótnie. 

David F.
To był prezent urodzinowy dla mojej mamy, który bardzo jej się spodobał. Oboje z przyjemnością spędziliśmy czas. Dziękujemy za piękne przedstawienie dzieł Moneta. Zdjęcie zrobione na specjalnie przygotowanym moście Monet’a, włożyłem sobie w ramkę na pamiątkę. 

ZANURZ SIĘ W ŚWIECIE OBRAZÓW!